Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Kosz] Problemu z helperem CichoCiemny i sprawdzaniem graczy

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
13 odpowiedzi na ten temat

#1 pionier

pionier

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Nick w grze:DonPedro

Napisany 01 marzec 2019 - 20:41

Do właściciela serwera NS

Helper ten dzisiaj zbanował synowi  konto Ligio na Guns .

Był arogancki i bezszczelny.

Dał mu 10 sek na  odpalanie programów których nie ma.

Czyli któryś z jego kolesi chciał aby mi zabnować konto bo zabijał jakiegoś gówniarza co nie umie grać .

Helper ten nie sprawdzał go w ogóle, dał bana na to konto nieuzasadnione po ok 20 sek , co widziałem na własne oczy bo potrzyłem na to .

Został poinformowany że nie może sprawdzać żadnego kompa i oglądać jego zawartości zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych  i nie macie prawa do wglądu na żadne komputery z żadnym programem .

Jeśli nastąpi drugi raz taka sytuacja albo ktoś z jego  znajomych mi doniesie o takiej próbie, zostanie takowy helper zgłoszony na policje jako próba włamywania się do  prywatnego  komputera i  próbę wymuszania na użytkowniku serwera do pokazywania prywatnych programów.

Helper ma umieć sprawdzić gracza w grze, a każda ingerencja nawet wglądowa to próba włamania się, zgodnie z istniejącymi przepisami prawnymi.

Może to także zaszkodzić właścicielowi sewera, gdyż to on odpowiada za tych ludzi.

Uprzejmie informuję iż moje komputery nie  posiadają i nie będą posiadać nigdy żadnych programów komunikatorów i nie będę ich instalował na żadne życzenie jakiegoś frajera, bo on nie będzie zarządzał moim sprzętem ani oprogramowaniem.

Mój system komputerowy jest podłączony pod system automatycznego powiadamiania policyjnego systemu bezpieczeństwa i każda  próba ingerencji czy instalacja zewnętrznego programu jest także automatycznie tam przesyłana, więc chyba nie chce ktoś od razu mieć kontroli w domu.

W taki sam sposób zablokowano synowi konto Sputnik na Guns za to ze grał

Grzecznie proszę o odbanowanie powyższych kont gracza i przeproszenia za swoje zachowanie, bo to co robią helperzy robić chcą bezprawnie.

Należy ich tak nauczyć sprawdzania aby gracz o tym nie wiedział bo są takie sposoby.

Syn pod innymi nickami gra tutaj od początku istnienia NS i wstyd żeby go tak traktować, zwłaszcza że nie ma żadnych porogramów wspomagających grę bo jest graczemn z ligi  cs-a i nie potrzebuje tego na takie proste Gunsy

.  

Z wyrazami szacunku .

• rominPr lubi to

#2 Sheamer

Sheamer

Poster

• Użytkownicy
  • 232 postów
  • Nick w grze:Sheamer

Napisany 02 marzec 2019 - 00:14

Czytam i dociera do mnie że cała afera jest związana z kontem do gry....Na którym dostałeś bana... Ciekawe.... Tak przy okazji pisanie postów na forum nie ma sensu, bo nikt go nie czyta. "Syn gra od początku istnienia NS" I nie wie że takich spraw na forum się nie załatwia ??? Ojojoj. Tak poza tym mam wrażenie że tego posta nie pisała osoba dorosła. Tylko dzieciak, który awanturuje się o to że dostał bana na konto na którym "farmił punkty". Czemu masz innych za debili ? XD.

#3 Sheamer

Sheamer

Poster

• Użytkownicy
  • 232 postów

Napisany 02 marzec 2019 - 00:19

Czekaj może jakiś Admin zajrzy na forum i wywali temat do kosza. XDDDDD

#4 torness

torness

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 176 postów
  • Nick w grze:torness

Napisany 02 marzec 2019 - 14:32

Cóż , nikt ci nie każe grać Don. Bierzesz GUNS-y zbyt poważnie. Jeżeli masz bana to znaczy że był ku temu powód. Gdy ja dostałem , jakoś przebolałem to i grałem dalej. TAK BYŁO

• Sheamer lubi to

we-can-win.jpg

#5 Sheamer

Sheamer

Poster

• Użytkownicy
  • 232 postów

Napisany 02 marzec 2019 - 14:34

HUE HUE HUE

#6 Krizzit

Krizzit

Poster

• Użytkownicy
  • 362 postów
  • Nick w grze:xG5laxy

Napisany 05 marzec 2019 - 19:11

A ja tam lubie nadal Donka jednakże ostatnio troche sie zmienił i obwinia niewinnych graczy cheaty tak jak kilka lat temu.. Teraz gram tak samo jak przedtem, a nawet lepiej.. Czekam na kolejne oskarżenia mnie o cheaty na GUNS. ~`AlmaCon, 32pkt_, VanirRose.

#7 Sheamer

Sheamer

Poster

• Użytkownicy
  • 232 postów

Napisany 05 marzec 2019 - 22:02

A ja nie lubię Donka bo to stara gra z głupią małpą ,która rzuca w ciebie beczkami !!!

#8 Krizzit

Krizzit

Poster

• Użytkownicy
  • 362 postów

Napisany 06 marzec 2019 - 19:05

Kto co woli.. W sumie kto kogo woli.. A tak z innej BECZKI to kiedy wejdziesz na nasz serwer?

#9 Sheamer

Sheamer

Poster

• Użytkownicy
  • 232 postów

Napisany 07 marzec 2019 - 17:59

Ależ ja na nim jestem

#10 Exet3r

Exet3r

Użytkownik

• NS Staff
  • 32 postów
  • Nick w grze:Exet3r

Napisany 11 marzec 2019 - 22:23

Grając na serwerze, akceptujesz nasz regulamin. Mówiac prosto = pański syn wchodząc na serwer może zostać sprawdzony przy użyciu tychże programów. Jeśli się Pan nie zgadza, proszę zabronić synowi grać. Jeśli komuś nie pasuje regulamin, to go nie podpisuje i narzeka, tylko odrzuca.

76561198265305542.png

#11 Krizzit

Krizzit

Poster

• Użytkownicy
  • 362 postów

Napisany 12 marzec 2019 - 16:06

Grając na serwerze, akceptujesz nasz regulamin. Mówiac prosto = pański syn wchodząc na serwer może zostać sprawdzony przy użyciu tychże programów. Jeśli się Pan nie zgadza, proszę zabronić synowi grać. Jeśli komuś nie pasuje regulamin, to go nie podpisuje i narzeka, tylko odrzuca.

+1

#12 Sheamer

Sheamer

Poster

• Użytkownicy
  • 232 postów

Napisany 12 marzec 2019 - 16:09

A właśnie chciałem o tym wspomnieć.

#13 Krizzit

Krizzit

Poster

• Użytkownicy
  • 362 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 18:14

Temat do kosza, jak to wczesniej uznaliscie?

#14 Exet3r

Exet3r

Użytkownik

• NS Staff
  • 32 postów
  • Nick w grze:Exet3r

Napisany 06 kwiecień 2019 - 22:05

Wątek został przeniesiony do kosza.

76561198265305542.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników