Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Problem] Usunięcie działki.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 LegallyAExplode

LegallyAExplode

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Nick w grze:LegallyAExplode

Napisany 17 wrzesień 2018 - 19:15

Witam, otóż spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. Dziś wieczorem, na przełomie 18 i 19, mój współlokator działki, Wiktorowy, w celu chęci sprawdzenia paszportu (tak, paszportu. Bawimy się w swego rodzaju "państwo".), dodał gracza o nicku mateusz100, mateusz10 bądź mateusz1000. Nie wiem, ale to w sumie nie odgrywa tu żadnej roli. Następnie, gracz w perfidny sposób wykorzystał uprawnienia i usunął wszystkie budowle z działki za pomocą komendy //wand. Wiem, że to tylko nasza wina że go dodaliśmy, ale proszę, oszczędźcie mi tych tekstów. Chodzi mi głównie o to, czy istnieje możliwość cofnięcia usunięcia budowli przez administratora. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za poświęcony czas na przeczytanie.

Pozdrawiam.
  • rominPr lubi to

#2 LegallyAExplode

LegallyAExplode

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Nick w grze:LegallyAExplode

Napisany 17 wrzesień 2018 - 20:34

Eh, znajomy mi powiedział, że forum sprawdza jego Administrator i tego typu sprawy kończą się odpowiedzią "Administracja nie odpowiada za ludzi dodanych do działki, bla bla bla." Więc jeśli Administracja nie będzie w stanie tego cofnąć, to proszę o odpowiedź z góry by być pewien czy mówić znajomym o anulowaniu budowy działki.

#3 Krizzit

Krizzit

Poster

• Użytkownicy
  • 362 postów
  • Nick w grze:xG5laxy

Napisany 18 wrzesień 2018 - 07:51

Musicie zaczac budowe dzialki od nowa. 

P.S: Pozdrawiam Cie, bo widzialem Cie na Creative wczoraj xd.

#4 torness

torness

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 176 postów
  • Nick w grze:torness

Napisany 20 wrzesień 2018 - 18:39

Cóż, złośliwe teksty nie są w moim stylu, więc powiem wprost - do działki dodajesz graczy tylko na własną odpowiedzialność.
  • Sheamer lubi to

we-can-win.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników