Skocz do zawartości


Najbardziej lubiana zawartość


#939 Więcej SetHome dla VIP'a

Napisany przez WolfGames na 30 październik 2017 - 16:35

Witam, piszę w sprawie większej ilości ustawienia home dla VIP'a.

Vip według mnie ma mało funkcji, Unixej mógłby dodać więcej home niż tylko jeden, jest to jednakowo jeden wpis w permissions.ex, a VIP'y będą miały większą wygodę, na przykład ja, przydało by mi się więcej niż 1 home, ponieważ ciągle buduje na wysokościach i muszę jeszcze chodzić po materiały i tracić cenny czas.

Kto też tak chce niech strzeli łapkę albo niech napisze!
#885 [Zaakceptowane] Podanie na Helper'a [RealLife]

Napisany przez Lukins na 27 październik 2017 - 04:10

Twój nick w grze: Lukins

 

Ile możesz poświęcić dziennie czasu na pomoc graczom na naszym serwerze?: Czasu mam dużo więc z tym nie ma problemu,w tygodniu mogę poświęcić 6 godzin a w weekend'y około 10 godzin.

 

Twój wiek: 18 lat

 

Czas gry na serwerze: w momencie pisania podania posiadam 29 dni 10 godzin

 

Dlaczego ty?: No cóż od czego by tu zacząć. W minecraft'a gram od 6 lat, moja przygoda z multiplayer rozpoczęła się na wersji 1.2.5 a pierwsze dołączenie do jakiejkolwiek administracji miało miejsce w wersji 1.5.2. Pół roku temu dostałem się na helper'a na serwerze 1.7.2 o liczebności 150-200 gracz. Po czasie dostałem moderatora lecz po jakimś czasie zrezygnowałem ponieważ jeden z administratorów mnie nie szanował. Z łatwością ogarniam nowe komendy. Potrafię wytłumaczyć początkowemu graczowi co i jak, i poświęcić mu trochę czasu aby przystosował się do serwera.

Posiadam komunikatory głosowe typu TeamSpeak3 lub Skype. Dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie tego podania.Pozdrawiam.

 

 
#611 [Odrzucone] Podanie D4rekPL

Napisany przez D4rekPL na 21 październik 2017 - 20:06

Twój nick w grze: D4rekPL
Ile możesz poświęcić dziennie czasu na pomoc graczom na naszym serwerze?: W weekendy będę mógł spędzać na serwerze bardzo dużo czasu, wykorzystując go na pomaganie graczom i gnębieniu cheaterów. W inne dni tygodnia większość dnia będę poświęcał nauce, lecz i na serwer spokojnie czas się znajdzie.
Twój wiek: Urodziłem się w 2002 roku, czyli na dzień dzisiejszy mam 15 lat.
Czas gry na serwerze: Mój czas gry na serwerze wynosi  9 d, 1 h, 20 m, 20 s, a konto założyłem jeszcze w 2016 roku, czyli szmat czasu temu. Zdążyłem już dokładnie poznać serwer oraz jego społeczność.
Dlaczego Ty?: Myślę, że sprawdziłbym się w  roli Helpera. Mam spore doświadczenie, pełniłem wiele razy podobne funkcje na innych serwerach, oraz byłem Helperem na tej serwerowni. Niestety byłem zmuszony odejść przez problemy prywatne, jednak przez dłuższy okres sprawowałem się w tej roli bardzo dobrze. Dzięki temu nabrałem również dużo doświadczenia.
 
Pozdrawiam, oraz życzę miłego dnia, lub wieczoru zależnie od pory w jakiej to czytasz.
 #538 [Kosz] Hobby

Napisany przez Lauft na 21 październik 2017 - 12:52

skoki narciarskie na butle od vanisha
#468 Co słuchacie?

Napisany przez WaleCieNaKota na 20 październik 2017 - 22:58

Ja aktualnie...


 • WaleCieNaKota, Mitusek9784, JamesWooft i 1 inna osoba lubi to


#329 [Zaakceptowane] Podanie na Helpera #Skyblock

Napisany przez archironus na 20 październik 2017 - 16:56

Twój nick w grze: Archironus
Ile możesz poświęcić dziennie czasu na pomoc graczom na naszym serwerze?: W dni robocze jestem prawie codziennie od godzin popołudniowych do godzin wieczornych. W weekendy jestem od rana do godzin południowych. Wieczory przeznaczam na spotkania ze znajomymi, z racji weekendu :D
Twój wiek: 20 lat. Jestem studentem pierwszego roku. 
Czas gry na serwerze: Stan na 20.10.2017 to: 25 dni 18 godzin...
Dlaczego Ty?: Wiele osób skarży się, że na serwerze skyblock brakuje osoby aktywnej pilnującej czatu. Sam zaliczam się do tych osób, bo to co czasem się tam wyprawia, woła o pomstę do nieba. Nie zawsze chce nam się robić screeny, łączyć je, wrzucać na serwer hostingowy i tworzyć ticket do administracji. Od samego poczatku gry na serwerze staram się pomagać graczom. Znam na serwerze wiele osób, które mogą potwierdzić, że jestem bardzo miłym i pomocnym graczem. Ktoś w końcu musi porządnie zadbać o serwer skyblock i mam nadzieje, że to zadanie przypadnie właśnie mi :) Teraz coś z życia prywatnego. Mam na imię Kamil. Jak pisałem wcześniej, mam 20 lat. Jestem studentem pierwszego roku. W MC gram ponieważ "zaraził" mnie tym bratanek :) W razie potrzeby szybko nauczę się rzeczy, które będę musiał wykonywać jako helper. Jeżeli są jakieś pytania, to z chęcią na nie odpowiem. Pozdrawiam


 • Lisheye10, jaszczombZbagna, Aikodele i 1 inna osoba lubi to


#920 Coś o helperach

Napisany przez eGhuthek na 29 październik 2017 - 17:00

No spoczko. Kolejne punkty za łamanie regulaminu. Czerwony jest tylko dla administracji xd 


 • torness, WaleCieNaKota i themikishou lubi to


#865 [Real Life] Rola zastępcy w /firma

Napisany przez WaleCieNaKota na 26 październik 2017 - 11:29

Witam drogą Administracje oraz was - graczy. Proponuje wprowadzić na serwer urozmaicenie w /firma, a mianowicie ranga ''Zastępcy''. Moim zdaniem większość problemów naszego Szefa się po prostu zakończy i gdy ten pójdzie sobie na kilku dniowy urlop, bądź też tygodniowy, to owa funkcja zastępuje go, a także postawia firmę na nogi podczas nieobecności naszego pana włości. Wydaje mi się iż ta propozycja jest jak najbardziej na miejscu i prosiłbym na dole o opinie innych graczy, co sądzą o ów pomyśle :)

 

Komendy; Te same, które posiada Szef.


 • Lisheye10, WaleCieNaKota i JamesWooft lubi to


#796 [Zaakceptowane] Podanie na Helpera

Napisany przez McFubcio na 24 październik 2017 - 15:18

Twój nick w grze: McFubcio
Ile możesz poświęcić dziennie czasu na pomoc graczom na naszym serwerze?: 
Po szkole nie odchodzę od komputera, może nieraz się zdarzyć taka sytuacja więc  5h codziennie a w weekendy około 10h na dzień.
Twój wiek: za 9 dni kończę 17 lat  
Czas gry na serwerze: 151 dni 7 godzin
Dlaczego Ty?: 
Myślę że zasługuję na rangę Helper'a ponieważ :
Jestem bardzo miły i zawsze uprzejmy dla graczy.
Staram się pomagać nowym osobom, które pojawiają się na serwerze ale nie zapominam także o innych i gdy czegoś potrzebują zawsze można na mnie liczyć.
Chętnie pomagam administracji, zawsze jestem do ich dyspozycji gdy jest taka potrzeba.
Staram się zapobiegać kłótnią na serwerze, próbuje załagodzić napiętą sytuacje i znaleźć najlepsze wyjście dla obu stron, zależy mi aby na czacie panowała miła atmosfera.
Z chęcią poznaje nowe osoby i utrzymuje dobre kontakty z wszystkimi graczami.
NetherStorm to jeden z moich ulubionych serwerów i myślę że jeszcze przez długi czas tu zostanę.
Myślę że pomimo paru nieporozumień i niesmacznych sytuacji, jestem w stanie spróbować i sprawdzić się jako Helper.
Jeśli będę miał przyjemność otrzymać rangę, łapanie i sprawdzanie graczy będzie dla mnie przyjemnością a pomaganie innym jeszcze większą motywacją aby spędzać więcej czasu na serwerze.
 
Podanie wrzucam jeszcze raz, ponieważ zostało wrzucone do kosza z niewiadomych przyczyn, a gdy pytałem się administracji to napisali mi że nie pisze kto to usunął i że mam wstawić podanie jeszcze raz.

 


 • Yavor, Roberthaf i Aikodele lubi to


#777 [Zaakceptowane] Mikosikora na Helpera

Napisany przez Mikosikora_ na 23 październik 2017 - 21:03

Twój nick w grze:
Mikosiora_ (premium)
Ile możesz poświęcić dziennie czasu na pomoc graczom na naszym serwerze?:
W ciągu tygodnia mogę poświęcać 1-2h (bo chcę żeby te oceny jakoś wyglądały) ,ale w ciągu weekendu 4-5h. Ale jestem bez wyjątków dostępny cały czas na panelu by rozpatrywać prośby i pomagać graczom.
Twój wiek:
Mam 15 lat (Czerwiec 2002)
Czas gry na serwerze:
Aktualnie na serwerze mój czas wynosi 3d i 5h jest to spowodowane cofnięciem statystyk co tłumaczyłem w zgłoszeniu błędu a jeśli chodzi o rejestracje moje pierwsze konto zarejestrowałem dokładnie 31.08.2015.
Dlaczego Ty?:
Wielokrotnie byłem Administratorem na innych serwerach. Potrafie sprawdzać. Znam wszystkie komendy ,potrafię sprawdzać. Znam także podstawy pisania pluginów pod Bukkita ogarniam wszystko ze strony technicznej serwera. Mam wiele pomysłów które pomogą rozwijać różne tryba a nawet częściowo je realizować np. Pisząc pod nie plugin. Także chętnie pomoge w budoaniu spawnów lobby lub rozwijaniu panelu gracza na stronie a także pod komędą /panel. Mam też pomysł aby na moim kanale prowadzićserie z zarządzania serwera która będzie miała za zadanie promować go
 • Mikosikora_, Roberthaf i Josephicomy lubi to


#770 [Zaakceptowane] Podanie na Helpera

Napisany przez Kakmeland123 na 23 październik 2017 - 18:04

Twój nick w grze: Kakmeland123

Ile możesz poświęcić dziennie czasu na pomoc graczom na naszym serwerze?: Od 2 do 7 godzin (jeśli zostanę przyjęty, na pewno to się zwiększy).
Twój wiek: 15

Czas gry na serwerze: 33 Dni 8 Godzin 

Dlaczego Ty?: Gram na serwerze od około 1,5 lat, zacząłem grać od Marca 2016. Lubię pomagać innym. Najczęściej przesiaduję tylko na Creative 125x125 (2), i właśnie tam bym chciał zostać Helperem. Niemalże codziennie, i kiedy tylko mam czas, gram na tym serwerze. Dostałem około 1/2 razy bana przez obrazę, i nie mam pojęcia czy to ma coś z moją rekrutacją, lecz po tym banie przestałem obrażać innych graczy itp. Znam dużo komend, i na wielu serwerach byłem administratorem, do dziś się utrzymuję. W Minecraft zacząłem grać w 2010, gdy miałem ok. 7 lat. Nie jestem za bardzo wulgarny, jeśli trzeba to umiem opanować siebię. Też bardzo lubię budować, i mógłbym np. budować nowe spawny i tak dalej ;-D. Jeśli by była potrzeba, mógłbym przesiadywać od godziny do 4 godzin na innych serwerach Creative, bo to mój ulubiony tryb :-) Mam nadzieję, że coś z tej rekrutacji wypali, jeśli nie, to mówi się trudno ;-)

Pozdrawiam serdecznie :-))


 • Josephicomy, Floydkak i rominPr lubi to


#657 [Odrzucone] Rekrutacja Na helpera #Megadrop #RealLife #Survival + Gildie

Napisany przez XdeadX na 22 październik 2017 - 08:14

Twój nick w grze:XdeadX

 

 

Ile możesz poświęcić dziennie czasu na pomoc graczom na naszym serwerze?:Gdy wracam ze szkoły będę włączał serwer o ile nie będę miał ważnej sprawy na głowie. W sobotę będę trochę krócej ponieważ wyjeżdżam do babci na wieś ale wieczorem w sobotę będę wchodzić.

 

Twój wiek:15

 

Czas gry na serwerze:10 d, 12 h, 47 m, 22 s

 

Dlaczego Ty?:Nie banuje oraz kickuje bez powodu. Umiem sprawdzać cheaterów. Posiadam dobre kontakty z graczami oraz im pomagam udzielając się na chacie. Również nie mam młodszego rodzeństwa więc komputer mam dla siebie. I wtedy mogę grać więcej na serwerze. Mam dobrą ortografie i nie popełniam podstawowych błędów. Również dużo czasu spędzam na ts3 i też Skype.

 

Pozdrowienia dla ekipy: Pozdrawiam cieplutko całą ekipę i liczę, że wkrótce stanę się jednym z Was.


 • Lisheye10, XdeadX i Roberthaf lubi to


#2534 Siemka

Napisany przez AfkaMod na 01 wrzesień 2018 - 18:19

Siemka mój nick w grze AfkaMod najczęściej gram na reallife, fortnie i pvp na serwerze grałem kiedys w połowie 2016roku, ale odeszłem od mc i teraz znowu chce zacząć gra. Pozdrowionka do zoba na serwerze


 • rominPr, BrantVak i Alcheyowskyy lubi to


#2527 [Problem] Serwer GUNS

Napisany przez Alcheyowskyy na 01 wrzesień 2018 - 11:07

Witam.

Problem wygląda tak. Jak się już zaloguje na serwer i wybiorę tryb guns to pisze tylko "Pobieranie terenu" a chwile później po prostu wyskakuje taki komunikat:

Internal Exception: io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException

Proszę tylko nie pisać że mam na to za słaby komputer, bo gram na ponad 80 modyfikacjach (Takich jak Pam's Harvest czy BiblioCraft) (Oczywiście nie na cheatach) i jakoś wczoraj jeszcze było wszystko OK, A tylko dziś nie styka, wyjaśni mi to ktoś? Jeżeli mi ktoś na ten temat pomoże to dzięki.

(Nie byłem jeszcze karany więc nie mogę mieć bana)

Z góry dzięki.

:)


 • Galenneem, BrantVak i Alcheyowskyy lubi to


#2343 Od kiedy gracie na tym serwerze? :P

Napisany przez xruplaygames na 25 lipiec 2018 - 13:42

Czesc! od kiedy gracie juz na tym serwerze?  :) ja pamietam ze pierwszy raz zagralem na tym serwerze w 2015 roku z nickiem ,,ekstremalny" wiem glupi nick...pozniej w 2016 roku zmienilem nick na ,,xruplaygames"czyli na taki ktorego uzywam do tej pory :D


 • rominPr, Galenneem i BrantVak lubi to


#2128 Ranga YT > ADMIN WBIJ <

Napisany przez SK1337 na 21 kwiecień 2018 - 11:23

Cześć Nazywam Sie Natan.

Mam Ponad 500 Sub
I Chciał bym Się Dostać Na Range YT
Moge Regularnie Streamować,Nagrywać Z Waszego Serwera. 
 


 • rominPr, BrantVak i SK1337 lubi to


#2116 YT na trybie RealLife

Napisany przez skryptyonafide na 20 kwiecień 2018 - 11:36

https://www.youtube....gfc87FlUzeo5Rg 

Link do mojego kanalu

reklama znajduje sie na kanale


 • rominPr, Galenneem i BrantVak lubi to


#1965 KeySide.eu

Napisany przez NagiWojownik na 12 marzec 2018 - 23:09

KeySide.eu

 

8j6jTns.png


 • rominPr, Galenneem i BrantVak lubi to


#1441 Włamanie na konto

Napisany przez Jerzyna na 17 styczeń 2018 - 19:47

Hej! Mam problem. Chcialam sobie jak zwykle pograc na nssv. wchodze na serwer, loguje sie nagle mam komunikat ze zle haslo. Moj login to SweetJuliet. Dodam ze wczesniej wylogowywalo mnie czasami a gdy znow sie logowalam mialam komunikat ze na serwerze zalogowany jest gracz z tym nickiem. Myslalam ze to wina mojego internetu. Bardzo prosze o pomoc. Jesli bedzie trzeba podam hasla ktore mialam wczesniej.


 • rominPr, Galenneem i BrantVak lubi to


#1121 Taki tam smaczek

Napisany przez WaleCieNaKota na 05 listopad 2017 - 09:56

Tylko u mnie w firmie takie atrakcje :D

 

kbqv9s8.png


 • WaleCieNaKota, Alonzodom i Januszek45Oxill lubi to